Telefon
695 623 151 (Częstochowa)
791 999 979 (Lubliniec)
Email
adwokatnowicki@tlen.pl
adwokat@lamik.pl
Godziny pracy
Pn. - Pt.: 08:00-18:00

Dlaczego my?

Story About Our Firm
jesteśmy ekspertami prawa

Dlaczego klienci wybierają naszą kancelarię?

Kancelaria Rodzinna charakteryzuje się świadczeniem wysokiej jakości usług prawnych, z uwagi na wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, którzy doskonale znają swoje dziedziny prawa i potrafią świadczyć profesjonalne usługi.
Zapewniamy wysoki poziomu obsługi Klienta, skupiamy się na zaspokajaniu wszelkich potrzeb i oczekiwań w zakresie prowadzonych spraw. Budowanie silnych relacji z Klientami jest istotne dla konkurencyjności naszej kancelarii.
Oferujemy uczciwe i konkurencyjne ceny, uwzględniając jednocześnie wartość dodaną, jaką dostarczamy Klientom rozwiązując ich problemy.
W naszej praktyce skupiamy się na różnorodnych kwestiach związanych z prawem rodzinnym, takich jak sprawy rozwodowe, separacje, podział majątku, opieka nad dziećmi oraz ustalanie i egzekwowanie alimentów. Nasi adwokaci posiadają dogłębną znajomość prawa rodzinnego i są w stanie skutecznie doradzać naszym Klientom, reprezentować ich interesy oraz pomagać im w trudnych sytuacjach życiowych.

Dodatkowo, nasza kancelaria specjalizuje się również w prawie karnym, co pozwala nam kompleksowo obsługiwać naszych Klientów w sprawach karnych związanych m.in. z przemocą domową, znęcaniem się nad dziećmi czy innymi przestępstwami związanymi z rodziną. Nasi adwokaci posiadają dogłębną wiedzę na temat procedur karnych oraz skutecznie reprezentują naszych Klientów w sądach.
Nasza konkurencyjność wynika z naszej pasji, zaangażowania i ciągłego doskonalenia się w dziedzinie prawa rodzinnego i karnego. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników dla naszych Klientów, zapewniając im indywidualne podejście, skrupulatne przygotowanie spraw oraz skuteczną reprezentację zarówno na drodze negocjacji, jak i przed sądem.

Potrzebujesz porady prawnej ?

Zadzwoń teraz : 695 623 151 (Częstochowa), 791 999 979 (Lubliniec)

adwokatnowicki@tlen.pl adwokat@lamik.pl
·   Poniedziałek – Piątek 08:00-18:00